Veškeré u nás objednané zboží Vám rádi zašleme přepravní službou DPD nebo TOPTRANS na Vaši adresu. Většinu tažných zařízení a autodoplňků zasíláme v kartonové krabici přes DPD, výrobky jako jsou univerzální tažná zařízení Westfalia na nákladní vozy či střešní boxy jsou pak zasílány skrze přepravní společnost TOPTRANS. Zboží, které je skladem a objednáno do 12hod expedujeme ještě ten den, ostatní pak dle dodacího termínu. Ceny za přepravu jsou následující:

> balík do 30 kg (většina tažných zařízení a autodoplňků) = 200,- Kč s DPH

> balík nad 30 kg (střešní boxy či uni tažná zařízení Westfalia) = 500,- Kč s DPH

> dobírka ČR = 50,- Kč s DPH

 

    auto2   tazne zarizeni pro nakladni vozy 12080031   cidla 1

Naše firma se specializuje na montáže tažných zařízení a autodoplňků! Montáže provádíme už přes 15 let a během té doby jsme se setkali již s většinou typů vozů takže nás jen tak něco nepřekvapí! Nicméně platí: co vůz to jiné tažné a proto ke každé montáži přistupujeme individuálně a s maximální péčí! Snažíme se vždy montáž provádět k maximální spokojenosti zákazníka a to začíná od správné komunikace při výběru požadovaného typu tažného zařízení a elektroinstalace přes stanovení odhadovaného času na montáž až po maximální péči o vůz při montáži. Před montáží je se zákazníkem sepsán předávací protokol kde se specifikuje jak požadovaný typ tažného a elektro-sady, ale také se detailně sepíše aktuální stav vozu (stav km, obsah nádrže, výbava vozu a především jakékoliv poškození na voze o kterém zákazník ani nemusí vědět).

Pro lepší orientaci co Vás bude montáž u nás stát je vždy cena za montáž uvedena u každého tažného zařízení. Tato cena zahrnuje jak montáže tažného zařízení, tak i elektroinstalace. Samotnou pooložkou je pak dodatečná diagnostika - v případě kdy lze provést pomocí offline kódování (VAG-COM) pak je kódování v ceně montáže, je-li nutné online kódování pak se k celkové ceně přičítá 1.950,- Kč s DPH. Náš personál Vás samozřejmě na nutnost online kódování vždy upozorní dopředu.

Po montáží Vám je pak vystaven tzv. Typový list, který slouží k přihlášení tažného zařízení do malého a velkého TP od vozu za poplatek 50,- Kč na jakémkoliv dopravním inspektorátu. Díky naší certifikaci není tedy nutné před přihlášením absolvovat STK.

Během montáže Vám rádi zapůjčíme náhradní vůz (ŠKODA Roomster Praktik) abyste si mohli zkrátit čas při čekání na montáž výletem či cestou zpět do práce. Náhradní vůz je zdarma při najetí max. 100 km, při přesáhnutí tohoto limitu pak účtujeme poplatek 5,- Kč na každý ujetý kilometr.

Specifickou montáží jsou pak montáže na nákladní vozy a obytné vozy. U nákladních vozů se většinou používají tzv. univerzální tažná zařízení značky WESTFALIA, které jsou ve třech provedeních a odpovídající typ se volí dle specifikace vozu - více na Univerzální TZ. U obytných vozů je pak nutné přesný typ pasujícího tažného zařízení určite na základě vyplněného formuláře - viz. Ke stažení. V případ zájmu o cenovou kalkuaci nám prosím vyplněný formulář zašlete zpět spolu s fotkami zadní části vozu zespodu. My Vás poté budeme informovat o cenové kalkulaci.

Jako doplňkovou službu pak nabízíme montáž zadních parkovacích čídel, kterou se nejlépe montují spolu s tažným zařízením a je možné je tak "sladit" dohromady. Cena 4ks zadních parkovacích čidel se zvukovou signalizací v černé barvě vychází na 2.900,- Kč s DPH + montáž. Ta se určuje dle speficikace vozu a zda je prováděna současně s montáží tažného zařízení. Je-li to možné čidla umísťujeme v nárazníku do míst, které jsou určeny výrobcem pro instalaci čidel. Je možno taky nechat čidla nalakovat do barvy vozy na základě VIN vozu - cena za lakování je stanovena individuálně.

 

partner 1