Doprava:

Veškeré u nás objednané zboží Vám rádi zašleme přepravní službou DPD nebo TOPTRANS na Vaši adresu. Většinu tažných zařízení a autodoplňků zasíláme v kartonové krabici přes DPD, výrobky jako jsou univerzální tažná zařízení Westfalia na nákladní vozy či střešní boxy jsou pak zasílány skrze přepravní společnost TOPTRANS. Zboží, které je skladem a objednáno do 12hod expedujeme ještě ten den, ostatní pak dle dodacího termínu. Ceny za přepravu jsou následující:

> balík do 30 kg (většina tažných zařízení a autodoplňků) = 250,- Kč s DPH

> balík nad 30 kg (střešní boxy či uni tažná zařízení Westfalia) = 600,- Kč s DPH

> dobírka ČR = 50,- Kč s DPH

 

Montáže tažných zařízení:

Naše firma se specializuje na montáže tažných zařízení a autodoplňků! Montáže provádíme už přes 15 let a během té doby jsme se setkali již s většinou typů vozů takže nás jen tak něco nepřekvapí! Nicméně platí: co vůz to jiné tažné a proto ke každé montáži přistupujeme individuálně a s maximální péčí! Snažíme se vždy montáž provádět k maximální spokojenosti zákazníka a to začíná od správné komunikace při výběru požadovaného typu tažného zařízení a elektroinstalace přes stanovení odhadovaného času na montáž až po maximální péči o vůz při montáži. Před montáží je se zákazníkem sepsán předávací protokol kde se specifikuje jak požadovaný typ tažného a elektro-sady, ale také se detailně sepíše aktuální stav vozu (stav km, obsah nádrže, výbava vozu a především jakékoliv poškození na voze o kterém zákazník ani nemusí vědět).

Pro lepší orientaci co Vás bude montáž u nás stát je vždy cena za montáž uvedena u každého tažného zařízení. Tato cena zahrnuje jak montáže tažného zařízení, tak i elektroinstalace. Samotnou pooložkou je pak dodatečná diagnostika - v případě kdy lze provést pomocí offline kódování (VAG-COM) pak je kódování v ceně montáže, je-li nutné online kódování pak se k celkové ceně přičítá 1.950,- Kč s DPH. Náš personál Vás samozřejmě na nutnost online kódování vždy upozorní dopředu.

Po montáží Vám je pak vystaven tzv. Typový list, který slouží k přihlášení tažného zařízení do malého a velkého TP od vozu za poplatek 50,- Kč na jakémkoliv dopravním inspektorátu. Díky naší certifikaci není tedy nutné před přihlášením absolvovat STK.

Během montáže Vám rádi zapůjčíme náhradní vůz (ŠKODA Roomster Praktik) abyste si mohli zkrátit čas při čekání na montáž výletem či cestou zpět do práce. Náhradní vůz je zdarma při najetí max. 100 km, při přesáhnutí tohoto limitu pak účtujeme poplatek 5,- Kč na každý ujetý kilometr.

    auto2   typový list tazak.cz 2017 certifikát EG

Montáž tažného zařízení na obytný vůz:

Naše firma se zabývá montážemi tažných zařízení na obytné vozy od italské firmy UMBRA RIMORCHI. K určení odpovídajícího tažného zařízení (včetně informace, zda bude nutné vyztužovat zadní rám karoserie) je nutné buď s vozem k nám přijet a my si změříme požadované rozměry plus nafotíme spodek vozu nebo může zákazník toto měření provést sám a zanést jej do našeho formuláře - ke stažení zde: https://www.tazak.cz/index.php/ke-stazeni - a takto vyplnění formulář včetně fotek spodní zádní části vozu zaslat. Na základě toho stanovíme odpovídající typ a cenu jak tažného zařízení, tak i elektroinstalace a montáže. Ceny se pohybují od cca 15tis Kč pro vozy s vyztuženým rámem (AL-KO či jiné) až do cca 35tis Kč pro vozy bez vyztužení. Doba montáže pak je min. jeden pracovní den, ale lépe počítat s přistavením vozu do druhého dne. 

IMG 4355 IMG 4356 IMG 7175 12080031    IMG 7133

Montáž tažných zařízení na nákladní vůz:

Nabízíme rovněž montáž tažných zařízení na nákladní vozy IVECO, MAN, atd. Montáž se realizuje pomocí univerzální TZ na nákladní vozy - viz. nabídka zde: https://www.tazak.cz/index.php/prislusenstvi/univerzalni-tz. Podle zadní části vozu se určuje odpovídající typ TZ - opět je nutné tedy vůz vidět nebo minimálně nafotit a poslat. 

105035 1 tazne zarizeni pro nakladni vozy 105035 v1      

Montáž zadních parkovacích čidel:

Jako doplňkovou službu nabízíme montáž zadních parkovacích čídel, kterou se nejlépe montují spolu s tažným zařízením a je možné je tak "sladit" dohromady. Cena 4ks zadních parkovacích čidel se zvukovou signalizací v černé barvě vychází na 3.950,- Kč s DPH včetně montáže. Je-li to možné čidla umísťujeme v nárazníku do míst, které jsou určeny výrobcem pro instalaci čidel. Je možno taky nechat čidla nalakovat do barvy vozy na základě VIN vozu - cena za lakování je stanovena individuálně.

cidla 1          

 

partner 1