> Doprava

Všechny námi nabízené výrobky zasíláme po celé ČR následujícími přepravními službami. Volba přepravce se odvíjí od možnosti balení daného výrobku a také jeho velikosti a hmotnosti. Pokud máte požadavek přímo na jednu z nabízených přepravních společností uveďte to prosím ve Vaší objednávce.

DPD Expresní balíková přeprava kartonových zásilek. Tuto přepravní společnost využíváme pro všechny zásilky, které je možno zabalit do kartonové krabice. To se týká většiny tažných zařízení pro osobní vozy a také autodoplňky. Více na www.dpd.cz.
toptrans-logo Expresní přeprava jakýchkoliv zásilek. Tento přepravce je schopen přepravit jakýkoliv náklad od kusové přepravy až po paletové zásilky. Je tedy naší firmou využíván pro zásilky, které není možné zabalit do kartonové krabice - jako jsou tažná zařízení WESTFALIA na nákladní vozy nebo velké výrobky jako např. autoboxy či paletové zásilky. Více na www.toptrans.cz

 

> Montáž tažných zařízení

Všechny námi nabízená tažná zařízení a autodoplňky Vám rádi v sídle naší firmě namontujeme a předvedeme. Cena za montáž jakéhokoliv autodoplňku je zdarma, ceny za montáže tažných zařízení jsou odvislé od značky automobilu, typu tažného zařízení a elektroinstalace. U každého tažného zařízení v našem eshopu naleznete i cenu za případnou montáž. Ceny těchto montáží platí pouze v naší provozovně v Mnichově Hradišti! Pokud si budete přát montáž u některých z našich partnerů po celé ČR, cenu montáže si daný servis určuje sám, nezávazně na nás. V tomto případě pro Vás rádi cenu za montáž daného typu tažného zařízení zjistíme. Po montáži Vám bude vystaven tzv. Typový list, který slouží k přihlášení tažného zařízení do velkého a malého TP vozu na příslušném dopravním inspektorátu, kde je vozidlo hlášeno. Cena za tento úkon činí 50,- Kč.
Tažné zařízení si můžete také namontovat svépomocí. V tomto případě je nutné před přihlášením projít evidenční kontrolou na STK, kde Vám správnost zapojení tažného zařízení a elektroinstalace zkontrolují a vydají protokol o shodě. Až poté je monžné dojít na příslušný odbor dopravy pro přihlášení do velkého a malého TP. Cena za evidenční kontrolu se pohybuje mezi 200,- až 300,- Kč.
auto2 Při montáži tažného zařízení u nás ve firmě v Mnichově Hradišti Vám nabízíme zapůjčení náhradního vozu ZDARMA do 100 ujetých km!
Naše firma disponuje VAG-PROFI diagnostikou, která dokáže dodatečně kódovat řídící jednotky automobilů koncernu VW (Audi, Seat, Škoda a Volkswagen). Při montáži Vím bude tedy u nás ve frimě zároveň provedena dodatečná diagnostika na tyto typů vozů a to zcela zdarma! Řada dnes nově vyrobených vozů tuto dodatečnou diagnostiku řídící jednotky automobilu vyžaduje a proto ji vřele doporučujeme. V případě nutnosti diagnostiky jiného typu vozu než je z koncernu VW Vás rádi odkážeme na námi prověřený servis či dealera.

 

> Montáž tažných zařízení na nákladní vozy

tazne zarizeni pro nakladni vozy Provádíme montáž tažných zařízení WESTFALIA na nákladní vozy všech značek. V nabídce jsou hned tři typy univerzální tažných zařízení WESTFALIA pro nákladní vozy. Přesný typ tažného zařízení se určuje na základě přesného měření daného vozu. Tažné zařízení je vždy bez spojovací koule, která se dokupuje zvlášť. I zde je možno vybírat z více typů, které se liší polohou koule oproti hlavnímu nosníku tažného zařízení. Tato poloha může být buď max. 75 mm výše nebo až 150 mm níže než je hlavní nosník tažného zařízení.

 

> Montáž tažných zařízení na obytné vozy

12080031 Naše firma také montuje tažné zařízení na obytné vozy různých typů. I zde je nutno přesně specifikovat typ vozu, číslo podvozku a rozměry šasi automobilu. Pro zjištění ceny tažného zařízení na Váš obytný vůz vyplňte prosím Objednávkový formulář pro karavany v sekci Ke stažení. Na základě něj Vám bude sdělena cena a dodací termín. Všechna tažná zařízení na obytné vozy jsou vyráběna na zakázku a mají všechny potřebné homologace EU.

 

> Montáž zadních parkovacích čidel

cidla 1 Dále Vám nabízíme profesionální montáž zadních parkovacích čidel/senzorů od předního českého distributora firmy CA Systém. Parkovací čidla/senzory informují řidiče při couvání o překážce za vozidlem. Senzory se aktivují automaticky při zařazení zpátečky a řidič je o vzdálenosti překážky za vozidlem informován intenzitou zvukového signálu. Ve vzdálenosti 20-30cm od překážky senzory vydávají stálý tón. Parkovací senzory lze zvolit dle šíře nárazníku. Snímač/senzor pracuje na principu šíření zvukových vln, které vysílají a přijímají ultrazvukové snímače/senzory v zadní části vozu.

 

cidla 2

ŘADA CLASIC - CBS4N

Nejoblínějším model, který uspokojí základními funkcemi a snadnou montáží pomocí zacvákavacích vložek do nárazníku. Lze je namontovat i pomocí designových lepících držáků zevnitř nárazníku, které využívají čidla vyšší řady.

Cena sady 4 zadních čidel = 2.500,- Kč s DPH + montáž

Cena montáže se odvíjí od daného typu vozu - přesnou cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání, ale cenové rozpětí je následující:

vozy ŠKODA = 960,- až 1.694,- Kč s DPH

zahraniční vozy = 1.210 až 1.936,- Kč s DPH