AC logo   ecs logo
Přední poslký výrobce typových elektroinstalací, který má ve svém portfoliu výrobky pro většinu aut včetně atypických modelů. Elektroinstalace se vyznačují jednoduchou montáží a přehlednými obrázkovými návody, které montáž ještě usnadní.   Holandský výrobce typových elektroinstalací jehož výrobky se pišní vysokou kvalitou a jednoduchou montáží. I tento výrobce má většinu návodů v obrázkové formě. V našem sortimentu je naleznete především u francouzských modelů aut.
EJR logo      Jaeger logo
Německý výrobce univerzálních i typových elektroinstalací s českou pobočkou v Kopřivnici. Univerzální elektroinstalace se od tohoto výrobce vyznačují vysokou kvalitou a jednoduchou montáží. U typových elektroinstalací převažují především pro modely koncernu VW.   Další německý výrobce typových elektroinstalací s pobočkou ve slovenské Staré Lubovně. Od této firmy používáme jak typové elektroinstalace, tak i univerzální elektroinstalace s řídící jednotkou pro vozy s CAN-BUS systémem.
Westfalia logo    
Největší výrobce tažných zařízení má ve svém portfóliu také typové elektroinstalace. V naší nabídce je nalezente především u prémiových a luxusních vozech jako jsou např. AUDI A8, VOLKSWAGEN Touareg a další.