tažák.cz - tažná zařízení & autodoplňky - Výrobci elektro

ecs logo

ECS

Holandský výrobce elektroinstalací, který pokrývá většinu evropských modelů aut. V naší nabídce je zastoupen jen v omezeném sortimentu. Tyto elektroinstalace jsou jednoduché na montáž a ve většině přípravů mají obrázkové návody, které jsou nápomocny při montáži.

 EJR logo

 ERICH JAEGER

Jeden z největších evropských výrobců elektroinstalací po tažná zařízení, který má výrobní závod i u nás v ČR. Elektroinstalace jsou jednoduché na montáž a vždy perfektně vyrobené. Návody jsou také v obrázkovém provedení a je zde i zákaznická podpora v případě nějakých problémů. Tohoto výrobce používáme i pro dodávky univerzální sad elektroinstalací bez řídící jednotky.

 Jaeger logo

 JAEGER AUTOMOTIVE

Původně byla tato firma součástí ERICH JAEGER, ale poté co došlo k jejich odloučení začal i JAEGER AUTOMOTIVE vyrábět své vlastní elektro-sady. Stejně jako u ERICH JAEGER se jedná o perfektně vyrobené sady pro většinu evropských vozů. 

AC logo
 

 TRAIL-TEC

Polský výrobce elektroinstalací, který se v posledních letech široce prosazuje na českém trhu. V sortimentu má i elektro-sady pro specifické vozy jako např. BMW řady 7 nebo MERCEDES-BENZ S-Classe. Jednoduchá montáž a obrázkové návody jsou důvod proč se stává tak oblíbený u zákazníků.

 Westfalia logo

 WESTFALIA

Známý německý výrobce tažných zařízení, který působí na poli elektroinstalací a je v naší nabídce jen v omezeném sortimentu. Elektrosady jsou v kvalitě originálního příslušenství výrobců automobilů a tomu odpovídá i cena.